Profesjonalne tłumaczenia

W związku z rosnącymi potrzebami w zakresie tłumaczeń, Biuro Tłumaczeń abc Tłumaczenia stworzyło nowoczesną i elastyczną ofertę, której celem jest ułatwienie naszym Klientom wykorzystania szerokich możliwości komunikowania się w obcym języku.
W świetle nowych perspektyw związanych z opanowywaniem rynków zagranicznych,
służymy pomocą:

    w zakresie prac translatorskich,
    przy prowadzeniu rozmów handlowych,
    tłumaczeniu dokumentacji,
    ofert,
    instrukcji,
    a także przy organizowaniu szkoleń i kursów językowych dla pracowników.

Oferujemy kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla firm i osób indywidualnych. Pomożemy zarówno przy tłumaczeniach pisemnych (zwykłych i przysięgłych), jak i tłumaczeniach ustnych. Podejmiemy się lokalizacji materiału, a także tłumaczenia specjalistycznego. Wszystko to z zachowaniem układu graficznego dokumentu źródłowego i w sposób maksymalnie poufny. Zakres naszych usług obejmuje przekład zarówno dokumentów standardowych jak i specjalistycznych.

Tłumaczymy dokumenty z kilkudziesięciu obszarów biznesu, takich jak :

    nieruchomości,
    architektura,
    finanse,
    budownictwo,
    ekonomia,
    medycyna,
    motoryzacja,
    marketing,
    prawo
    IT.


Tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe we wszystkich językach świata. Do każdego zlecenia wybieramy tłumaczy - zgodnie z profilem zapytania i kompetencji tłumacza.


Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne są coraz częściej wybierane przez naszych Klientów. Oferujemy obsługę językową podczas wszelkiego rodzaju spotkań zarówno w większym gronie np. konferencji, warsztatów, kongresów, jak i mniejszych, jak np. spotkania biznesowe z kontrahentem z zagranicy czy podpisywanie umów.